Tolu komt met duidelijk statement over transfergeruchten

door
Tolu komt met duidelijk statement over transfergeruchten

KRC Genk had met een één op zes zijn start dit seizoen gemist, maar zondagnamiddag wisten de Limburgers zich op knappe wijze te herpakken. Tegen Club Brugge leken ze op weg naar een nieuwe nederlaag, maar in het laatste halfuur bogen ze een 0-2-achterstand nog om in een 3-2-overwinning.

Daarvoor mochten ze ook Tolu Arokodare dankbaar zijn. De Nigeriaanse spits zorgde zeven minuten voor tijd voor de gelijkmaker en speelde zo een belangrijke rol in de Genkse remontada. En dat terwijl het de voorbije dagen gonsde van de geruchten over een mogelijk vertrek.

LEES OOK: Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

Tolu speelde zijn laatste match voor Genk nog niet

Tolu zou immers concrete belangstelling genieten van Trabzonspor, dat de nodige miljoenen veil zou hebben voor zijn komst. Thorsten Fink gaf na de wedstrijd tegen Club alvast aan dat hij liefst van al zou hebben dat zijn targetspits gewoon in Genk zou blijven.

Het zou kunnen dat de Duitse trainer ook zijn zin zal krijgen. Tolu zelf kwam na de match immers met een toch wel duidelijk statement over zijn toekomst. "Ik denk niet dat dit mijn laatste match voor Racing Genk was", tekende Het Laatste Nieuws immers op.

Viering als reactie op kritiek van Sonck

De speler lijkt dus wel degelijk nog met zijn hoofd in Genk te zitten. Hij pakte na zijn goal ook uit met een opvallende viering. Hij rolde zijn mouwen op, waarmee hij ogenschijnlijk leek te reageren op enkele kritische woorden van Wesley Sonck een tijdje terug.

"Het was niet per se voor de haters, maar wel voor zij die voetbal niet snappen en wijzen naar randzaken en stomme dingetjes. Ik snap niet wat opgerolde mouwen met mijn spel te maken hebben", zei hij daarover. "Ik deed het ook alleen maar in de opwarming en bepaalde mensen maken daar iets groots van. Dan snap je het niet."

Is Tolu al klaar voor een vertrek bij Genk?

Meest recent

Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

5
5
Zelfs Mazzu deed beter: "Het is hoog tijd voor Hasi"

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

27
27
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

45
45
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

13
13
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

252
252
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

257
257
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

319
319
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

305
305
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

232
232
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

375
375
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

942
942
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1140
1140
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

248
248
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

368
368
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

308
308
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

251
251
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

572
572
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

597
597
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

307
307
DAZN-affaire nadert climax: nieuwe details op tafel

De zevende speeldag in de Jupiler Pro League zit erop en andermaal waren de wedstrijden enkel en ...

1377
1377
Conclusie Proto bij Anderlecht: "Hij kan niet verdedigen"

De periode vlak voor en tijdens de interlandbreak was bij Anderlecht zeer woelig. Hun eerste ...

609
609
Wils krijgt veeg uit de pan bij Antwerp: "Dat hoort erbij"

Antwerp kreeg zondag een stevige tik. Het mocht op de Bosuil tegen AA Gent zowat 75 minuten met een ...

185
185
Extra lading voor Union-speler in CL-openingsmatch

Bij Union kijken ze al reikhalzend uit naar dinsdagavond, want dan mogen ze eindelijk hun grote ...

43
43
Anderlecht-fans keren zich massaal tegen één speler

Er valt heel wat na te kaarten over het gelijkspel van zondagavond tussen Anderlecht en KRC Genk. ...

550
550
'Onthuld: daarom verkoos Man Utd Lammens boven Donnarumma'

Zondag waren tijdens de derby in Manchester vele ogen gericht op de nieuwe doelmannen. Bij City nam ...

195
195

Meer sportnieuws